HP Teknik Servis Ürün Sorgulama

  • HP Printer Teknik Servis

  • HP Genel Bakım Onarım

  • Hp Sunucu Teknik Servis

  • HP Notebook Adaptör Yedek Parça

HP Servis Çağrı Merkezi
  • Home
  • HP Tablet Teknik Servis

HP Tablet Teknik Servis

hp-tablet-teknik-servisHP Tablet Teknik Servis

HP Tabletler windows sistemleri ile bilgisayarlarınızı aratmayacak hız ve kalite ile sizlere hizmet vermektedir. Bulut sistemiyle senkronize olarak çalışarak resimleriniz hep bir arada bulabilirsiniz. Hayatınızı kolaylıştırmak için hp tabletler yanınızda..

Hp teknik servis olarak tabletlerinizde oluşmuş sorunlarınızda sizlere yardımcı olmak ve yedek parça bulundurmaktayız.

Hp tabletlerinizdeki ekran kırıklarınızı veya dış cam çatlama ve benzeri sorunlarında orjinal yedek parçaları ile garantili servis desteği vermekteyiz. Uzun süreli kullanımlar için eskiyen veya ömrü biten bataryalarınızı (Pil) değiştirmek, kayıp veya bozuk olan adaptörleriniz için yüzlerce ürün stoklarımızla sizlere hizmet vermekteyiz.

Hp Tablet Express Servis hizmeti ile dilerseniz cihazınızı getirdiğinizde çayınızı veya kahvenizi yudumlarken arıza tespiti yaptırabilir, fiyat onayınız ile uygun fiyatlarda hemen onarım yaptırabilirsiniz cihazınızı gün içerisende tekrar kullanmaya başlaya bilirsiniz. Hp teknik servisimizde onarılan tüm cihazlara garanti vermekteyiz.

Hp Tabletlerinizin sadece donanımsal olarak değil, yazılımsal olarak da destek vermekteyiz. Sistem bakım ve yenilemeler ile ilk gün ki performansta tabletinizi kullanma keyfine varacaksınız. Diğer Hp ürünlerinde olduğu gibi hp tabletinizi hpteknikservis.com sitemiz üzerinden Online Servis Talebi formu ile bizimle iletişime geçebilir veya hp teknik servis çağrı merkezi numaramız olan 0850 390 25 33 numaramızdan irtibata geçebilirsiniz. Talebiniz servisimize iletildiğinde tarafınıza bilgilendirme sağlanarak adresinize kargo yönlendirmesi ile güvenli bir şekilde alım yapmak ve onarılmış olarak cihazınızı teslim etmekteyiz. Yapılan onarım veya parça değişimleri garantili ve güvenilirdir.

 

HP Teknik Servis
HP Servis Çağrı Merkezi